اتصال سه شاخه

اندازه گل بدون شاخک‌ها:
رنگ‌های موجود:
عرض: 18 میلیمتر، ارتفاع: 18 میلیمتر
کد رنگ زینوجام - رنگ قهوه‌ای
کد رنگ زینوجام - آبکاری طلایی
کدر رنگ زینوجام - پلاستیک سفید
مشخصات محصول زینوجام:
گل دکوراتیو زینوجام - طرح شاهین قهوه‌ای
گل دکوراتیو زینوجام - طرح شاهین طلایی
گل دکوراتیو زینوجام - طرح شاهین سفید

سه شاخه دکوراتیو بین شیشه دوجداره قرار میگیرد. اتصال سه شاخه درون میله های دکوراتیو، سه راهی ایجاد میکند. پس از قرارگیری سه شاخه در میله های دکوراتیو فقط قسمت براق و وسط سه شاخ  مشخص میماند و بقیه قسمت ها درون میله فرو رفته و دیده نمیشود. سه شاخه دکوراتیو توسط شانه های پلاستیکی موجود در درون میله ثابت میمانند.
با استفاده از اتصال سه شاخه دکوراتیو می توان گلهای دکوراتیو را درون درب و پنجره قرار داد و زیبایی متفاوتی برای شیشه ها ایجاد کرد. باتوجه به سلیقه و درخواست مشتری اتصالات سه شاخه در سه رنگ طلایی و سفید و قهوه ای موجود است. با این محصول می توانید هنر را در صنعت پنجره وارد کرده و زیبای خلق کنید.
این قطعه از جنس پلاستیک است و روی آن از رنگ سفید، طلایی و قهوه ای استفاده شده است که همرنگ آن میله های دکوراتیو تولید شده است و در بازار موجود است.
این یراق (با توجه به شرایط قرار گیری بین دو جداره) محفوظ است و دسترسی به آن ممکن نیست بنابراین امکان شکستن و دست خوردن وجود ندارد. از طرفی به دلیل آنکه گل و اتصالات دکوراتیو درون شیشه دو جداره وکیوم شده اند، از هر گونه تغییر رنگ، تغییر فرم، و کثیفی و خاک گرفتن به دور خواهند بود.