اتصال چهار شاخه فنری

اندازه گل بدون شاخک‌ها:
رنگ‌های موجود:
عرض: 18 میلیمتر، ارتفاع: 18 میلیمتر
کد رنگ زینوجام - رنگ قهوه‌ای
کد رنگ زینوجام - آبکاری طلایی
کدر رنگ زینوجام - پلاستیک سفید
مشخصات محصول زینوجام:
اتصالات گروه صنعتی زینوجام - اتصال چهار شاخه فنری
اتصالات گروه صنعتی زینوجام - اتصال چهار شاخه فنری
اتصالات گروه صنعتی زینوجام - اتصال چهار شاخه فنری

چهار شاخه فنری دکوراتیو بین شیشه دوجداره قرار میگیرد. زاویه بین شاخک ها برابر است. اتصال چهارشاخه درون میله های دکوراتیو چهار راهی ایجاد میکند. پس از قرارگیری چهارشاخه در میله های دکوراتیو فقط قسمت براق و وسط چهار شاخ  مشخص میماند و بقیه قسمت ها درون میله فرو رفته و دیده نمیشود. چهارشاخه دکوراتیو توسط شانه های پلاستیکی موجود در درون میله ثابت میمانند.
با استفاده از اتصال چهارشاخه فنری دکوراتیو می توان گلهای دکوراتیو را درون درب و پنجره قرار داد و زیبایی متفاوتی برای شیشه ها ایجاد کرد. باتوجه به سلیقه و درخواست مشتری اتصالات چهارشاخه در سه رنگ طلایی و سفید و قهوه ای موجود است. با این محصول می توانید هنر را در صنعت پنجره وارد کرده و زیبای خلق کنید.
این قطعه از جنس پلاستیک است و روی آن از رنگ سفید، طلایی و قهوه ای استفاده شده است که همرنگ آن میله های دکوراتیو تولید شده است و در بازار موجود است.
اتصالات چهارشاخه فنری در داخل شیشه دوجداره قرار میگیرند و امکان شکستن و دست خوردن وجود ندارد. از طرفی به دلیل آنکه گل و اتصالات دکوراتیو درون شیشه دو جداره وکیوم شده اند، بنابراین از هر گونه تغییر رنگ، تغییر فرم، و کثیفی و خاک گرفتن به دور خواهند بود.