گل دکوراتیو مدل فرفورژه

اندازه گل بدون شاخک‌ها:
رنگ‌های موجود:
عرض: 120 میلیمتر، ارتفاع: 120 میلیمتر
کد رنگ زینوجام - رنگ قهوه‌ای
کد رنگ زینوجام - آبکاری طلایی
کدر رنگ زینوجام - پلاستیک سفید
مشخصات محصول زینوجام:
گل دکوراتیو زینوجام - طرح فرفورژه قهوه‌ای
گل دکوراتیو زینوجام - طرح فرفورژه طلایی
گل دکوراتیو زینوجام - طرح فرفورژه سفید

یکی از اهداف گروه صنعتی زینوجام در جایگاه سازنده محصولات دکوراتیو شیشه و پنجره، گل دکوراتیو برای پنجره‌های دوجداره و تک جداره، ساخت گل‌های دکوراتیو زیبا و با کیفیت بوده است. این محصول جلوه قاب پنجره محل کار، منزل و ویلاهای زیبای شما را دو چندان می‌کند.
گل دکوراتیو مدل فرفورژه یکی از محصولات گروه صنعتی زینوجام است. طرح گل فرفورژه به نوعی نوگرایی در طرح‌های حفاظ‌ها بود که در آغاز معماری نوین وارد ایران شد و دیری نگذشت چنان در آذین‌های نمای ایرانی نقش خود را پیدا کرد که با وسعت زیادی این طرح‌ها تولید و استفاده می‌شد. طرح فرفوژه یکی از طرح‌هایی است از معماری کلاسیک به دوره نوین راه پیدا کرده است. این طرح زیبایی دلنشینی دارد و در معماری دوره معاصر نیز استفاده می‌شود و یکی از ارکان معماری کلاسیک در معماری نوین به شمار می‌رود. ما در گروه زینوجام نیز این طرح را برای شما زیبایی پسندان برگزیده و تولید کردیم تا در سبد محصولات خود تمامی سلایق را تامین کرده باشیم.

در ساخت این طرح دکوراتیو تلاش بر این بوده تا علاوه بر عناصر غنی الگو گرفته شده، از بهترین مواد و متریال در ساخت استراکچر اصلی و همچنین بهترین کیفیت آبکاری در جهت دوام و ماندگاری رنگ طولانی‌تر بهره گرفته شود. گروه صنعتی زینو جام در تمامی مراحل از طراحی تا تولید و عرضه رضایت مشتریان را در الویت‌ قرار داده است.