گل دکوراتیو مدل پردیس

اندازه گل بدون شاخک‌ها:
رنگ‌های موجود:
عرض: 147 میلیمتر، ارتفاع: 149 میلیمتر
کد رنگ زینوجام - رنگ قهوه‌ای
کد رنگ زینوجام - آبکاری طلایی
کدر رنگ زینوجام - پلاستیک سفید
مشخصات محصول زینوجام:

یکی از اهداف گروه صنعتی زینوجام در جایگاه سازنده محصولات دکوراتیو شیشه و پنجره، گل دکوراتیو برای پنجره‌های دوجداره و تک جداره، ساخت گل‌های دکوراتیو زیبا و با کیفیت بوده است. این محصول جلوه قاب پنجره محل کار، منزل و ویلاهای زیبای شما را دو چندان می‌کند.
گل دکوراتیو مدل پردیس یکی از محصولات گروه صنعتی زینوجام است. طرح گل پردیس برگرفته از قاب‌های سنتی و قدیمی آینه که با طرح‌های شاخ و برگ‌های گیاهی آذین می‌شدند، طراحی و ساخته شده است. نام پردیس از باغ‌های دوره هخامنشی برگرفته شده که "کزونفون" فیلسوف، مورخ و سرباز یونانی می‌گوید: «در هر جا، که شاه (هخامنشی ) اقامت کند و به هرجا که رود، همیشه مراقب است، در همه جا باغهائی باشد پر از چیزهای زیبا، که زمین میدهد. این باغها را پردیس می نامند. اگر هوا مانع نباشد، شاه اکثر اوقات خود را در اینگونه باغ‌ها بسر میبرد.»
طرح گل دکوراتیو پنجره از تولیدات گروه صنعتی زینوجام، طرحی با القا قاب طلایی آینه‌های دستی قدیمی و با نقش‌هایی از مرصع‌کاری هنر هخامنشیان، اشکانیان و ساسانیان تکرار این طرح‌ها را بار دیگر در قاب پنجره‌های شما امکان‌پذیر ساخته است تا زیبنده پنجره‌های شما باشد.
در ساخت این طرح دکوراتیو تلاش بر این بوده تا علاوه بر عناصر غنی الگو گرفته شده، از بهترین مواد و متریال در ساخت استراکچر اصلی و همچنین بهترین کیفیت آبکاری در جهت دوام و ماندگاری رنگ طولانی‌تر بهره گرفته شود. گروه صنعتی زینو جام در تمامی مراحل از طراحی تا تولید و عرضه رضایت مشتریان را در الویت‌ قرار داده است.