گل دکوراتیو مدل نگین

اندازه گل بدون شاخک‌ها:
رنگ‌های موجود:
عرض: 75 میلیمتر، ارتفاع: 70 میلیمتر
کد رنگ زینوجام - رنگ قهوه‌ای
کد رنگ زینوجام - آبکاری طلایی
کدر رنگ زینوجام - پلاستیک سفید
مشخصات محصول زینوجام:
گل دکوراتیو زینوجام - طرح نگین قهوه‌ای
گل دکوراتیو زینوجام - گل نگین طلایی
گل دکوراتیو زینوجام - طرح نگین سفید

یکی از اهداف گروه صنعتی زینوجام در جایگاه سازنده محصولات دکوراتیو شیشه و پنجره، گل دکوراتیو برای پنجره‌های دوجداره و تک جداره، ساخت گل‌های دکوراتیو زیبا و با کیفیت بوده است. این محصول جلوه قاب پنجره محل کار، منزل و ویلاهای زیبای شما را دو چندان می‌کند.
گل دکوراتیو مدل نگین یکی از جدیدترین طرح های گل دکوراتیو است که زیبایی وصف ناپذیری خلق می کند. با استفاده از این مدل گل  به همراه شیشه می توان طراحی زیبایی آفرید. معماران می توانند از این طرح در معماری و دکوراسیون داخلی استفاده کنند. شهرداری، ادارات و سازما ن ها می توانند از این طرح در معماری شهری، دکوراسیون داخلی و دکوراسیون محیطی استفاده کنند.
نگین یکی از جذاب‌ترین انواع دکوراتیوها است. دکوراتیو نگین از جدیدترین و البته شیک‌ترین دکوراتیوهای ساخته شده است که در دکوراسیون داخلی منازل و سازمان ها کاربرد دارد.
در طرح نگین با کنار هم قرار گرفتن نیم دایره ها، یک طرح زینتی زیبا ایجاد می‌شود که در چشم نواز کردن خانه و یا محل کار شما بسیار مناسب است.
در ساخت این طرح دکوراتیو تلاش بر این بوده تا علاوه بر عناصر غنی الگو گرفته شده، از بهترین مواد و متریال در ساخت استراکچر اصلی و همچنین بهترین کیفیت آبکاری در جهت دوام و ماندگاری رنگ طولانی‌تر بهره گرفته شود. گروه صنعتی زینو جام در تمامی مراحل از طراحی تا تولید و عرضه رضایت مشتریان را در الویت‌ قرار داده است.