گل دکوراتیو مدل لوزینو

اندازه گل بدون شاخک‌ها:
رنگ‌های موجود:
عرض: 170 میلیمتر، ارتفاع: 350 میلیمتر
کد رنگ زینوجام - رنگ قهوه‌ای
کد رنگ زینوجام - آبکاری طلایی
کدر رنگ زینوجام - پلاستیک سفید
مشخصات محصول زینوجام:
گل دکوراتیو زینوجام - طرح لوزینو قهوه‌ای
گل دکوراتیو زینوجام - طرح لوزینو طلایی
گل دکوراتیو زینوجام - طرح لوزینو سفید

یکی از اهداف گروه صنعتی زینوجام در جایگاه سازنده محصولات دکوراتیو شیشه و پنجره، گل دکوراتیو برای پنجره‌های دوجداره و تک جداره، ساخت گل‌های دکوراتیو زیبا و با کیفیت بوده است. این محصول جلوه قاب پنجره محل کار، منزل و ویلاهای زیبای شما را دو چندان می‌کند.
گل دکوراتیو مدل لوزینو یکی از محصولات گروه صنعتی زینوجام است. اشکالی که دارای لبه‌های تیز و برنده هستند اقتدار را نشان می دهند. لوزی انرژی‌بخش و پویا است و با حرکت و جهت ارتباط دارد. خطوط تشکیل‌دهنده لوزی طوری هستند که ناخودآگاه چشم را به رأس و جهتی که نشان میدهد، هدایت می‌کند. یک لوزی از رأس رو به بالا حس تعادل و پایداری و از رأس رو به پایین حس ریسک و عدم تعادل را القا میکند.
توجه ویژه و خاص مسلمانان به هندسه نقوش در یک ساختار هنری منظم، ناشی از خلقت و نظم خداوند در طبیعت است. اشکال مثلث و لوزی در دوره‌های مختلف اسلامی در هنرهای زیادی از جمله هنر معماری با حفظ رمزنگاری و معنای عمیق نهفته در آثار هنرمندان، علاوه ‌بر زیبایی ظاهری، بازتابی از معنای فرهنگ هنری مسلمانان است. طرح لوزی در معماری ایران باستان بسیار دیده میشود و مورد توجه بوده است.
در ساخت این طرح دکوراتیو تلاش بر این بوده تا علاوه بر عناصر غنی الگو گرفته شده، از بهترین مواد و متریال در ساخت استراکچر اصلی و همچنین بهترین کیفیت آبکاری در جهت دوام و ماندگاری رنگ طولانی‌تر بهره گرفته شود. گروه صنعتی زینو جام در تمامی مراحل از طراحی تا تولید و عرضه رضایت مشتریان را در الویت‌ قرار داده است.