اتصال چهار شاخه

اندازه گل بدون شاخک‌ها:
رنگ‌های موجود:
عرض: 18 میلیمتر، ارتفاع: 18 میلیمتر
کد رنگ زینوجام - رنگ قهوه‌ای
کد رنگ زینوجام - آبکاری طلایی
کدر رنگ زینوجام - پلاستیک سفید
مشخصات محصول زینوجام:
کدر رنگ زینوجام - پلاستیک سفید
کدر رنگ زینوجام - پلاستیک سفید
گل دکوراتیو زینوجام - طرح شاهین قهوه‌ای
گل دکوراتیو زینوجام - طرح شاهین طلایی
گل دکوراتیو زینوجام - طرح شاهین سفید
گل دکوراتیو زینوجام - طرح شاهین قهوه‌ای
گل دکوراتیو زینوجام - طرح شاهین سفید

یکی از اهداف گروه صنعتی زینوجام در جایگاه سازنده محصولات دکوراتیو شیشه و پنجره، گل دکوراتیو برای پنجره‌های دوجداره و تک جداره، ساخت گل‌های دکوراتیو زیبا و با کیفیت بوده است. این محصول جلوه قاب پنجره محل کار، منزل و ویلاهای زیبای شما را دو چندان می‌کند.
اتصال چهار شاخه دکوراتیو بین شیشه دوجداره قرار می‌گیرد. زاویه بین شاخک ها برابر است. اتصال چهارشاخه درون میله های دکوراتیو چهار راهی ایجاد میکند. پس از قرارگیری چهارشاخه در میله های دکوراتیو فقط قسمت براق و وسط چهار شاخ  مشخص میماند و بقیه قسمت ها درون میله فرو رفته و دیده نمیشود. چهارشاخه دکوراتیو توسط شانه های پلاستیکی موجود در درون میله ثابت میمانند.
با استفاده از اتصال چهارشاخه دکوراتیو می توان گلهای دکوراتیو را درون درب و پنجره قرار داد و زیبایی متفاوتی برای شیشه ها ایجاد کرد. باتوجه به سلیقه و درخواست مشتری اتصالات چهارشاخه در سه رنگ طلایی و سفید و قهوه ای موجود است. با این محصول می توانید هنر را در صنعت پنجره وارد کرده و زیبای خلق کنید.
این قطعه از جنس پلاستیک است و روی آن از رنگ طلایی، نقره‌ای، قهوه ای، سفید و مشکی استفاده شده است که همرنگ آن میله های دکوراتیو تولید شده است و در بازار موجود است.